JA A VIRTUÁLNA REALITA

Virtuálna realita ma chytila už v roku 2014, keď som si prvýkrát skúsil mobilnú VR – Google Cardboard. Neváhal som a začal som písať o virtuálnej realite. Založil som prvý portál venujúci sa VR na Slovensku – VirtualnaRealita.eu. Okrem toho, že skoro každý deň prinášam informácie a recenzie, pomáham s rozšírením VR k bežným ľudom. Spolupracujem s VR herňami, vývojármi, spoločnosťami a pomáham s otázkami ohľadom VR a určite budem vedieť pomôcť aj Vám.

VR Headset
VRhernaVRherna

VR herňa

Potrebujete pomôcť, či poradiť s nastavením VR herne, zabezpečením potrebného vybavenia, inštaláciou priestoru, alebo výberom správnych hier ? Som tu pre Vás.

článokčlánok

Článok o VR

Potrebujete napísať článok na tému virtuálna realita ? Chceli by ste pripraviť článok na tému o VR, pripadne napísať text o vašej hre ?

DevelopmentDevelopment

VR Development

Chceli by ste spraviť VR aplikáciu, alebo hru ? Pomôžem Vám s výberom správnych VR vývojárov pre Váš projekt zameraný na virtuálnu realitu.

zdielaniezdielanie

Zdieľanie

Hľadáte správne miesto, ako nalákať potencionálnych zákazníkov na Váš VR Projekt ? Pomôcť Vám môže web magazín o virtuálnej realite.

Pomoc

Pomoc a podpora

Pomôžem s problémami týkajúcimi sa VR headsetov, softvéru, hardvéru. Stretol som sa už s mnoho problémami popri práci s virtuálnou realitou a VR headsetmi.

MOJE SLUŽBY

Virtuálna realita je úplne nová technológia pre širokú verejnosť a vzniká pri nej mnoho nových informácií, ktoré nie sú známe. Aj vďaka prispievaniu na portáli o virtuálnej realite som sa naučil prekonávať výzvy spojené s virtuálnou realitou. Pomáhal som vytvárať VR herňu, vyskúšal som si viacero herní, prešiel som si viacero hier a samozrejme vlastním VR headset Oculus Rift. Pokiaľ máte otázky, ktoré sa týkajú virtuálnej reality a hľadáte niekoho, kto Vám v tejto oblasti pomôže, som tu pre Vás.