Služby

Čomu sa venujem ?


Tvorbaweb stránok

Programovanie web stránok je moje hobby.

Je množstvo ľudí, ktorí Vám vytvoria web stránku. No len málo ľudí Vám spraví stránku, na ktorej si dá záležať. Pre mňa je tvorba web stránky záľubou, či už tvorba dizajnu, alebo samotné programovanie.

Stránky robené mnou sú kvalitné, moderné a responzívne pre každé zariadenie. Webstránky tvorím v systéme WordPress, ide o redakčný systém, na ktorom si budete môcť jednoducho upravovať obsah, texty, obrázky.


Práca s WordPress

Úpravy, zabezpečenia, poradenstvo.

Potrebujete pomôcť s WordPress ? Venujem sa tomuto CMS. Upravím, opravím, preložím, pomôžem, zabezpečím, skontrolujem, poradím a naučím WordPress. Som WordPress expert so 6 ročnými skúsenosťami.

Ide o webový softvér, na ktorom beží už mnoho stránok alebo blogov po celom svete. Softvér je vyvíjaný stovkami dobrovoľníkov a je zdarma. Tento systém má mnoho výhod, pravidelne aktualizácie, jednoduché úpravy obsahu, množstvo externých modulov pre rozšírenie funkcií stránky.


Rád píšem o IT technológiach

Od malička som bol fanúšik technológií.

Rád spoznávam nové zariadenia, technológie, aplikácie a pod. Taktiež rád píšem o tom čo ma baví na svojom IT blogu, kde sa zameriavam na operačný systém Android, IT, ale testujem aj rôzne nové gadgety. Máte IT produkt o ktorom chcete dať vedieť ? Veľmi rád o ňom napíšem.


Úprava web stránok

Pokiaľ chcete svieži dizajn

Staré webstránky, ktoré sa nezobrazujú pre smartfón už nie sú in. Dnes je možné zaujať s dobre spravenou a optimalizovanou stránkou. Pokiaľ už bežíte na WordPresse, ponúkam Vám redizajn vašej webstránky.


Virtuálna Realita je budúcnosť

Technológia budúcnosti.

Virtuálna realita nie je až tak známy pojem pre bežných ľudí. No čoraz častejšie sa s ním môžete stretnúť. Táto technológia Vám umožňuje mnoho nových a doteraz neprebadaných veci. Virtuálnej realite sa venujem dlhšie, denne o nej píšem vo web magazíne o virtuálnej realite. V budúcnosti sa chcem tejto oblasti venovať.

VirtualnaRealita.eu logo