Letecké Testy – PPL(A)

Letecké Testy – PPL(A)

  • Letecké Testy grafika
Popis

Po dlhšom uvažovaní, ktorý z Android nápadov uskutočním som si vybral nápad s tvorbou aplikácie, ktorá bude obsahovať testy pre pilotov. Piloti, ktorí sú vo výcviku na typ PPL(A), čo je súkromný pilot lietadiel, musia na ceste stať sa pilotom robiť teoretické skúšky, ktoré sa vykonávajú v slovenčine. Na tieto testy sa môžu pripraviť pomocou novej Android aplikácie Letecké Testy – PPL(A). Ide o nenáročnú aplikáciu, v ktorej je dôležitý obsah, no nesklame ani grafikou. Všetky testy sú načítavané z databázy a je potrebné byť online pri používaní aplikácie.

Letecké testy je prvá aplikácia pre slovenský trh, ktorá ťa vyskúša pred tým, než pôjdeš na reálne skúšky na Dopravný úrad. V aplikácii nájdeš 23 testov z rôznych oblastí, ktoré sú určené najmä pre pilotov, ktorí sú vo výcviku na typ PPL(A). Celkovo je v aplikácií 1543 otázok.

Aplikácia umožňuje nie len testovanie otázok, ale aj učenie. Prvý, teda učiaci sa režim, vám zobrazí otázku a odpoveď. Ak budete alebo nebudete vedieť, kliknete na odpoveď a skontrolujete si ju. Táto metóda umožňuje postupne si prechádzať otázky.

Druhá a teda hlavná možnosť je samotné testovanie, ktoré pozostáva z náhodných otázok zo všetkých kategórií. Je treba odpovedať správne na 80%, aby bol test úspešný. Test je následne vyhodnotený a pri dostatočnom počte správnych odpovedí pokračujete ďalej.

 

Zobraziť viac